Sikeres szereplés a 36. OTDK-n
Közzétéve: 2023.04.27.
2023. április 19. és 21. között rendezték meg a 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Műszaki Tudományi Szekcióját Baján, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karán. Az eseményen tanszékünket négy logisztikai mérnök hallgató képviselte.
A Műszaki logisztika 1 tagozatban 2. helyezést ért el Párizs Cintia Drónokkal támogatott dokumentumáramlási rendszer fizikai realizációjával kapcsolatos kihívások és lehetőségek meghatározása című dolgozata, témavezetői Dr. Bóna Krisztián és Dr. Kovács Gábor voltak. Ugyanezen tagozatban Különdíjat nyert Matiscsák Eszter A city logisztikában alkalmazható önszerveződő konszolidáció meghatározó kérdései, valamint Domaniczki Viktória Smart technológiák alkalmazása a városi rakodásszervezési folyamatokban című munkája is, témavezetőik Dr. Bóna Krisztián és Dr. Sárdi Dávid voltak.
A Műszaki menedzsment tagozatban 2. helyezést ért el Tóth Ádám Módszertani fejlesztések a sürgősségi betegellátás értékteremtő folyamatának vizsgálatában című dolgozata, témavezetője Dr. Bóna Krisztián volt. Tanszékünket képviselte még az eseményen Dr. Sárdi Dávid, aki a Műszaki logisztika 2 tagozat bíráló bizottságának munkájában vett részt.
Az eseményre nevezett dolgozatok rezüméi elérhetők az alábbi linken. Ezúton is gratulálunk az OTDK-n sikeresen szereplő hallgatóinknak, és további sok sikert kívánunk szakmai pályafutásukhoz!
A dolgozatok rezüméi